| Amrooo a întrebat:

Vreau sa trimit un desktop pc in service-ul altex(produsul este inca in garantie).Pe certificatul de garantie sunt completate doar adresa magazinului si data. In stanga este un spatiu de completat cu numele,adresa,nr telefon, etc, trebuie sa le completez pe acestea cu datele mele? Am sunat la ei la servici si mi-au spus sa nu completez nimic pe certificat.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ei ti-au spus asa ia legatura cu ei cum poti sa trimiti acel produs in garantie. Oricum in cutia produsului sa pui un bilet cu ce probleme are, numele si adresa ta cu un numar de telefon. Pe cutie poti sa scrii si acolo (pe capac in interior) nume, prenume, adresa si numarul de telefon.

1 răspuns:
| Florentina9210 a răspuns:

Pai daca ei ti-au spus sa nu completezi, nu completa. Raspunsul ti l-ai dat singur in intrebare.