| xOwysh a întrebat:

Vreau sa va intreb daca, cumva, cineva, are vreo idee de unde pot cumpara si eu carti profesionale de joc, gen bicycle, bee, tally-ho, pheonix etc. M`ar interesa mai mult cele bicycle standard, deci daca cineva stie vreun MAGAZIN in PITESTI, as fi tare recunoscator, multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Magazin iluzionar parcă.

| xOwysh explică (pentru BloodMagickNecromance):

Daca mi-ai spune mai exact si unde ar fi acest magazin iluzionar, ar fi tare frumos laughing.

| BloodMagickNecromance a răspuns (pentru xOwysh):

Nu sunt din Piteşti, de-aia ţi-am dat numai numele magazinului. În oraşul meu ştiu că este unul. Dar uite aici un site: http://www.iluzionist-shop.ro/

| xOwysh explică (pentru BloodMagickNecromance):

L`am gasit azi, s`a dovedit a fi intr-o librarie, dar multumesc oricum pentru ajutor big grin

| BloodMagickNecromance a răspuns (pentru xOwysh):

Oricând.

5 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Iluzionist*