| grupaIT a întrebat:

Vreau sa va intreb pe toti, ce metode aveti de copiat la egzamene.

Răspuns Câştigător
| SweetGirl_9963 a răspuns:

Uite cateva metode:
-pe telefon[te prefaci ca tia cazut sau ca te uiti la ceas]
-biletul [sub foaie sau in maneca ]
-biletul in pix [ascunzi biletul intr-un pix si dai pixul unui coleg care iti va da raspunsurile]
-caietul/cartea[deschis in banca; pe picioare; sau sub tine]
-"ciorna"[daca ai caietele si cartile in ghiozdan sau nu poti sa ajungi la ele, ii spui profesorului ca iti trebuie o ciorna, si atunci deschizi un caiet (trebuie sa fie copiutele la mijlocul caietului) si iei o foaie de la mijloc]

6 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Invatatul cea mai sigura metoda

| DianaScorpio a răspuns:

Cea mai buna si cea mai simpla metoda: invata!

| alinaiiiioana a răspuns:

Pai se pun si tezelethinking

| Juliétte_4642 a răspuns:

Pai daca copii,de asta nu stii cum se scrie corect "examene". laughing
Sincer,nu prea practic acest sport extrem de a copia la examene.
Mai bine inveti si iei o nota,buna sau rea dar o iei pe merit,decat sa copii pe rupte si sa iei acolo un preaslavit zece de care te bucuri cateva minute,maxim cateva ore,a doua zi deja ti-e indiferent; dar cand iei o nota mare la un examen pentru care ai invatat,te asigur ca probabil n-ai sa sari in sus de bucurie si ai sa gauresti tavanul, in niciuna din variante, dar ai o satisfactie mai mare.

| ButBut a răspuns:

Nu cred ca se va gasi vreo metoda pentru tine.

| SweetGirl_9963 a răspuns:

Ms pentru funditza