| PsihoticKid a întrebat:

Salut vreau si eu un program sau sa imi ziceti ce trebuie sa folosesc pentru a putea deschide PC-ul numai prin sms. Adica, cand cineva imi deschide calculatorul ii trebuie o parola, cand il aprinde vreau sa ii ceara o parola iar eu sa primesc sms cu parola. Daca se poate, va rog dati-mi un raspuns.

2 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Cauta mai multe despre TweetMyPc.

| PsihoticKid explică (pentru 2Low):

Merci pentru raspuns dar nu merge. Am descarcat aplicatia, am instalat-o, am adaugat conturile de tweeter si gmail... am dat un tweet cu cuvintele shutdown, #shutdown, #shutdown# si nimic... Merci oricum.