| mafiotuXXL a întrebat:

SAlut...
Zicetim si mie ceva jocuri De Actiune, Impuscaturi, masini...si sa nu fie de strategiee ca empire earth sau ca Lenage II nu imi trebuie jocurii dele tampite ceva deste de actiune, Raboi, cam oricee Dau funda la ala care imi spune jocurii BUNE...

4 răspunsuri:
| Geoxu a răspuns:

Stiu eu un joc, are de toate e cu o printesa, care e in RAZBOI cu sora ei mai mica, si reuseste sa o IMPUSTE, ia o MASINA si fuge fuge fuge fuge ca sa fie si putina ACTIUNE! eee eee ce zici? vrei sa ti-l dau?!

| mafiotuXXL explică:

Meretii ma cal of Duty laughing cevaa cam ca counteruu da nu cuu avionee suu toate prostiile

| VincentVlnt a răspuns:

Vrevrei cu razboi? Call of duty 1, 2, 3. big grin Call of duty modern warfare, Call of duty modern warfare 2 si Call of Duty Black ops big grin eu le-am terminat pe astea si sunt geniale big grin PS : le recomand happy

| Tradatorul a răspuns:

Pai hai sa luam :
Impuscaturi : Wanted Weapons of Fate; Call of Juarez; Homefront; Bulletstorm; Section 8 Prejudice; Battlefield (2, 3)
cam atat la impuscaturi...

Masini : Mafia (1, 2); GTA (3; VICE CITY; SAN ANDREAS; 4); The Saboteur (un fel de mafia); Wheelman (la fel ca gta dar cu Vin Diesel); World Racing (1, 2); Test Drive Unlimted (1, 2); Need for Speed; True Crime; L.A Noire (a aparut si varianta pentru PC)
cam atatea stiu eu, ti-am dat niste jocuri care necesita cerinte destul de mari, daca nu ai PC-ul bun nu o sa-ti mearga toate
Funda?big grin