| GregHouse a întrebat:

Salutare!
A comandat cineva vreo carte de pe BuyBooks? Daca da, cat timp a durat sa ajunga comanda?
Eu am facut o comanda acum 3 saptamani (statusul era "Disponibil la comanda"), dar nu am fost anuntat daca se afla in stoc sau nu (am primit doar un e-mail automat, dar nimic concret, ci numai pentru ca a fost prima mea comanda la ei).
Am incercat astazi sa-i sun, dar nu-mi raspunde nimeni, cu toate ca intr-un interval a sunat ocupat (se pare ca cineva totusi foloseste telefonul).
Daca nu reusesc sa ii contactez probabil voi renunta la comanda printr-un e-mail la care, bineinteles, nu-mi va raspunde nimeni.
Merita sa mai astept, este BuyBooks o librarie online serioasa?

Răspuns Câştigător
| Dimciu_Mirabela_1985 a răspuns:

Si eu am facut o comanda pe 26 iulie si niciun rasp pana acum. Am tot sunat dar nu rasp nimeni. Precizez ca am cump cupon reducere de pe IVOX, macar cei de acolo sa nu ne spuna sa nu mai fol condurile pe acest site neserios