| K4ppy a întrebat:

Salutare all. Miercuri sau Joi o sa imi achizitionez o Tableta de la Flanco.Eu ma gandeam la Allview Alldro Speed 3 Duo, are si un pret avantajos(999 lei).Ce mi-ati recomanda? Am vazut multe pareri PRO si CONTRA. Funda la cel mai bun raspuns:X.Va pun si un site cu tableta http://www.allview.ro/......e/....Daca stiti alte tablete tot la acelasi pret nu ezitati sa imi spuneti:D.

Răspuns Câştigător
| TatooMaker a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti achizitionezi o tableta Samsung galaxy tab II. Este fabricata de o firma consacrata si stii ce cumperi. Nu e foarte bine sa iti cumperi tablete si alte produse de la Allview.