| Iunix a întrebat:

Salutare, am media la bac 6.41 ( aveam 6.55, dar am făcut contestație, au corectat în scârbă etc. ) și vreau să mă duc la ASE la facultatea de CSIE ( Facultatea de Cibernetica, Statistica si Informatica Economica ), am vreo șansă să intru la această facultate cu 6.41?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In pare tare rau pentru tine, dar media 6.41 nu-ti va permite sa intrii la nici o facultate, este mult pare mica pentru a intra pe undeva.

| AlexAlx9696 a răspuns:

Nu cred ca poti intra la Cibernetica, cu o medie asa mica, ai putea sa te orientezi spre alte facultati de informatica private, daca vrei neaparat profilul asta, in principiu inveti acelasi lucru.