| Slash1 a întrebat:

Salutare. Am o problema foarte mare. Vreau sa intru pe un id si nu-mi da voie : la inceput mi-a spus ca parola nu era buna, dar aceasta era buna nu o gresisem, nu mi-o schimbase nimeni.Acum cand ma loggez imi spune,,Your account has been locked ". Din engleza mea de balta am inteles ca mi s-a blocat contul datorita incercarilor de a ma loga pe el. Am dat,, Sing-In Problems " am tastat id-ul si parola am dat sa merg mai departe, am tastat si acel cod si dupa imi spune,, Invalid id or passoword. Please try again using your full yahoo Id " Nu mai tin minte acele raspunsuri la intrebarile pentru a nu-ti fura cineva id-ul pentru ca este facut de vreo 4-5 ani id-ul. Va rog mult sa ma ajutati sa pot intra pe mess sau pe e-mail.

7 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Si eu am patit la fel...din cauza k nu am intrat de foarte mult timp pe acest id. chiar nu stiu o rezolvare

| Angelaaa a răspuns:

Am patit si eu asa.
Intra de pe mail. Adica pe www.yahoo.com dai la mail, iti pui mailul si parola si vezi daca poti sa intri. Daca te lasa sa intri acolo, delogheaza-te si incearca sa intri pe mess normal. Ar trebui sa se deblocheze.
O seara buna

| Marry123 a răspuns:

Nu ai intrat pe acest id mai mult timp si ti l-a blocat parerea mea...happy

| Asdfghjj a răspuns:

Si unul din conturile mele este blocat. Eu m-am gandit ca este blocat deoarece nu am intrat de mult timp pe el.

| Slash1 explică:

Tin sa precizez ca tocmai acum cateva zile am intrat pe acest id, adica nu stiu de ce numai merge ca daca nu intram o perioada de timp cel putin o saptamana, dar am intrat acum 2 zile.

| Angelaaa a răspuns (pentru Slash1):

Ti-am zis mai sus cum sa faci.
Am patit si eu asa cand incercam sa ma loghez de la alt pc. Incearca si se deblocheaza.

| Slash1 explică (pentru Angelaaa):

Poti sa-mi lasi te rog frumos id-ul tau de mess pe privat as vrea sa ma ajuti ca tot nu reusesc sa intru happy te rog mult de tot