| mario_6601 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare am un ford focus model din 2006 de cateva zile in timp ce merg cu masina mi se opreste deodata si imi scrie in bord avarie sistem motor are cineva idee de unde poate fi cand se intampla asta precizez ca motorul nu se opreste doar nu se poate accelera

3 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

S-ar putea sa fie diesel si sa se fi infundat valva egr sau catalizatorul oricum la mecanic cu el

| mario_6601 explică (pentru Pardelian):

Pai am fost la mecanic cu ea i-am lasat-o si apoi a zis ca nu are nimic si azi cand veneam de la munca sa int la fel nu stiu ce sa fac ca mecanicu a zis ca nu are nicmik stikat

| Pardelian a răspuns:

Du-te la alt mecanic daca ala-i habarnist eventual cineva care poate citi erorile cu comp