| Liviukkkk a întrebat:

am si eu o intrebare... cand vreau sa downloadez ceva imi apare asa http://i47.tinypic.com/vxizk3.jpg http://i50.tinypic.com/23w8mjc.jpg

Cum as putea sa-l fac sa se descarce normal? help plz!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Cine te pune sa deschizi o arhiva cu IE? In primul rand arhivele se salveaza pe calculator si dupa aceea le deschizi. Ii dai "save"...nu "open with". Asta una. Apoi du pa ce o salvezi dai click dreapta pe arhiva>>propietati>>open with>>alegi win rar implicit>>apply>>si ok.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai e descarcat nene, tu nu vezi? Instaleaza-ti winrar-ul! Tu nu vezi ca aia e arhiva? Nu vezi ca e ".rar"? Ca sa o dezarhivezi iti trebuie winrar!

| Liviukkkk explică (pentru K0sti):

Nu ai inteles... ala a fost un exemplu eu nu pot instala nimic inainte nu-mi arata asa. Orice as downloada apare la fel, am winrar. Cum fac sa imi apara cum era inainte?

| K0sti a răspuns (pentru Liviukkkk):

Cine te pune sa deschizi o arhiva cu IE? In primul rand arhivele se salveaza pe calculator si dupa aceea le deschizi. Ii dai "save"...nu "open with". Asta una. Apoi du pa ce o salvezi dai click dreapta pe arhiva>>propietati>>open with>>alegi win rar implicit>>apply>>si ok.