| alex921 a întrebat:

am si eu o problema, am in bloc 2 retele wireless si nu ma mai pot conecta tot timpul la ele.La una dintre ele stiu parola si nu ma mai pot conecta decat seara, cu toate ca in timpul zilei, imi arata ca e conectat, dar imi apare triunghiul acela galben.La cealalta retea, care este fara parola, imi spune ca am acces limitat. Ce vrea sa insemne asta? si cate odata cand nu merge o retea nu merge nici cealalta... e extra mega fantastic de enervanta treaba, mai ales ca v-am spus ca de la un timp am net numai seara, cu toate ca imi arata ca e conectat

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Pai ce sa zic omu o fi la lucru si vine numai seara si scoate cablu de retea din router si lasa routerul ponit si de conectat ti se conecteaza dar nu merge netul ca normal nu are cum sa mearga fara net am facut si eu proba asta la al meu si tot la fel imi da

el nu stie sa schimbe parola sau nu vrea ca sa nu te superi tu pe el dar iti face figura ca scoate cablu de la router

funda?big grin