| dominyksk a întrebat:

Salutare am si eu o problema, folosesc windows 7 si am cpu usage 100% nu este problema des intalnita cu svhost iar temeratura pc este la 35grade, careva idei careva?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce treaba are temperatura cu usage-ul? Poate ai virusi. Poate procesorul nu face fata la win7, poate ai aplicatii care ruleaza aiurea in spate. Greu de spus.

| dominyksk explică:

Aa K0sti am vorbit cu cineva care se ocupa cu pc si mi-a spus asa, poate se supraincalzeste si de aia am pus si temperatura
pai am Microsoft security esentials antivirus deci... si cum pot vedea aplicatile cae rulea aiurea?