| dominyksk a întrebat:

Salutare TPU, Mare problema- am avut windows 8 mi-a dat o eroare de care nu am putu sa scap, mi-am reinstalat windowsul
fara sa sterg partia, ide este ca : am avut niste fisiere importante pe desktop, am intrat in c dar nu mai imi apare userul care l-am avut pe windows 8 sad careva idei ceva?

Răspuns Câştigător
| Kissofdeathme a răspuns:

Oi. la 7 din cate stiu eu, iti facea un folder numit windows.old in partitia in care aveai windowsul instalat,,, cauta folderul asta si sigur le ai acolo daca e. daca nu incearca si cu administrarea utilizatorilor

3 răspunsuri:
| dominyksk explică:

Problema rezolvata cu programul "Active File Recovery" care aveti nevoie de recuperat fisiere recupereaza 100%

| mihaitr a răspuns:

Userul l-ai pus tu acolo, trebuia sa le ti intr-un local disk

| Glontx98 a răspuns:

Userul apare ca poate l-ai pus tu tot acelasi dar daca l-ai reinstalat pe C s-a sters tot si nu mai poti recupera nimic.