| Laurentzziu a întrebat:

Am si eu o problema la messenger cu update-urile de la yahoo. Cand nu am nici-un status la mess imi apare "Added Dragons of Atlantis". Cum pot scoate chestia asta de la status?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MotanuJmekerit a răspuns:

Nu stiu sigur daca va merge dar incearca asta : Intra la Messenger > Preferences > Yahoo Updates apoi Custumize yahoo updates acolo si debifeaza pe acolo... sper ca te-am ajutat. Bafta

| Laurentzziu explică (pentru MotanuJmekerit):

Am incercat si tot nu dispare...

| MotanuJmekerit a răspuns:

Uita-te la Add or remove programs si dezinstaleaza yahoo updates daca ai prosti din alea pe acolo... daca nu scuze nu te pot ajuta.

| Moscoparla a răspuns:

Da

| kalasnicov a răspuns:

Frate schimba Messengerul si nu mai baga tot felul de updateuri aiurea
pentru ca au virus si iti mananca multi ram
si o sa-ti mearga calculatorul praf...

| Laurentzziu explică (pentru kalasnicov):

Am reinstalat si messengerul si tot apare...