| Oliwer123 a întrebat:

Salutare. Am si eu putin nevoie de ajutorul vostru. Vara trecuta nu stiam sa inot (mai deloc) si era sa ma inec intr-un bazin de apa de 3m. De atunci am mai invatat sa inot (inca nu la perfectiune dar cat de cat) dar de fiecare data cand ma gandesc la asta sau cand imi spune cineva despre "Tragedia" pe care am avut-o ma demoralizez total, devin suparat si cu frica in mine gandindu-ma la asta. Cum as putea sa scap de aceasta "teama" din cap?

1 răspuns:
| gabbyella200051 a răspuns:

Trebuie sa realizezi faptul ca tu poti inota. Atat asa va dispărea teama