| xxxToxicPikaChuxxx a întrebat:

Heyy. Am nevoie de ajutorul vostru. Am avunt un prieten din februarie pana ain aprilie am avut o relatie, peurma nu am mai vorbit deloc. Toata vara am incercat sa il uit si acum in noiembrie a aparut iar, si suntem impreuna...dar da aceleasi semne ca si data trecuta inainte de despartire.Un sfat?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Cine nu a fost prima dată de încredere, nu va fi nici a doua oară.Dăi papuci, până nu o face el.Să fi iubită maxim de cine merită!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu trebuia sa te mai impaci cu el daca stiai ca iar va avea de gand sa dispara, tipul nu e de incredere

| SimonaQs a răspuns:

Nu ai facut bine ca te-ai impacat cu el ca acum stie ca nu-i poti rezista si maine iar va certati peste o saptamana iar va impacati pentu ca iti stiu punctul slab... Daca nu se comporta ca in primele saptamani cand ati fost impreuna incearca si evital cat de putin si daca realizeaza asta spune-i ca nu mai esti ca la inceput...
Fa-l pe el sa fie catelul tau n tu sa fi cateaua lui daca intelegi...

Sper ca te-am putut ajuta kiss Funda? :d