| hoolstacks a întrebat:

Am terminat scoala de soferi si trebuie sa primesc dosarul astazi. Cum procedez apoi pentru a da sala? Trebuie sa duc dosarul si apoi mă pot băga imediat să dau examenul? Sunt din Dâmbovița și am auzit că aici poți da și în aceeași zi examenul de când ți-ai depus dosarul. Poate cineva din Dambovita sa imi confirme?

Răspuns Câştigător
| Directioner99 a răspuns:

Depinde la ce ora te duci acolo si depinde si cat de liberi sunt in acea zi.E posibil sa o dai si in aceeasi zi.Iar daca nu, te duci la ghiseu ii spui ca vrei programare pentru sala ii dai dosaru te intreaba cam cand ai vrea sa dai(dupa ce vad ce date sunt disponibile), apoi iti trece data pe o foaie din dosar si atat.Te poti programa si online pe drpciv.ro e mai simplu asa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îți duci dosarul, primești un cod de bare pe care o să-l scanezi la calculator în momentul când dai sala, e posibil să poți da în aceeași zi

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Nu ai un instructor? Ar trebui sa-ti ofere el aceste detalii. Datoria ta insa este sa faci rost de toate actele de care ai nevoie pentru a completa dosarul si bineinteles de o programare la sala.