| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am Windows XP. Mi-am dat updateurile, si am ajuns la o instalare "Windows Genuine", acum nu prea mai pot sa intru in unele jocuri, imi apare o chestie in stanga ca imi trebuie windows xp original, cum pot sa scap de asta?
Fara sa reinstalez windowsul.

Răspuns Câştigător
| andreeadragutza22 a răspuns:

Faza e ca windowsu tau nu e particularizat ca si al meu am patit-o si eu : iti apare jos ceva su softor genuine etc nu? da uit ia siteul asta Http://www.margeo.net/cum-scap-de-notificarile-genuine-wga-din-xp/1075

sper ca v-am ajutat;;)

| anonim_4396 explică (pentru andreeadragutza22):

Mersi mult

1 răspuns: