| doarEu001 a întrebat:

Imi apare "this copy of wonows is not genuine". trebuie sa imi reinstalez windows-ul? sau mai poate functiona o perioada asa?

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Salut! Windowsul is mai cauta niste updatari si si-o dat seama ca nu ai Windows licentiat... El poate inca sa mearga asa. Dar stiu o solutie cum sa scapi de ea, daca ai Windows 7 descarci remove wat 22.2 sau o versiune mai noua depinde ce gasesti, daca ai Windows Xp descarci remove wga. Sper ca te vei descurca bafta.

3 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windows-ul.pentru ca mereu te chinuie aia.sad

| thoxik a răspuns:

Mai merge sa lucrezi asa pe el pana cand te saturi de genuine ala
deci pot lucra in continuare! FUNDA big grin?