| Serj12 a întrebat:

Salutare, antivirusul poate sterge fisiere importante pentru windows? ma refer sa le stearga si apoi sa imi dea mii de erori, la instalari si deschiderea app din cauza lipsei "x".

Răspuns Câştigător
| Phobos33 a răspuns:

Da, poate sterge fisiere ale Windows-ului, le poate muta in carantina, de aceea cred ca iti da erori la instalari sau la rularea unor aplicatii care folosesc acel fisier.

4 răspunsuri:
| delya91 a răspuns:

Logic, da...depinde ce este setat sa execute. Poate sterge sau muta doar in carantina.

| Phobos33 a răspuns:

Ce antivirus ai? Ce Windows?

| Serj12 explică (pentru Phobos33):

AVG 2012, XP sp3

| Serj12 explică:

AVG, XP sp3