| megamind03 a întrebat:

Salutare,

Atunci cand ati plecat undeva in afara tarii(ca anotimp vara ma intereseaza) la ce agentie de turism ati apelat?(de incredere si unde totul a fost ok pana la capat!)
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| EGT a răspuns:

Christian Tour de 3 ani plec in Turcia prin intermediul acestei agentii, chiar saptamana trecuta mi-am luat bilete pentru in august. sper ca am fost de ajutor. funda?big grin

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| EGT a răspuns:

Eu am fost la Kemer la hotel Grand viking de 4 stele si a fost superb mancare la greu bufet suedez foarte convenabil eu i-am biletele in general in luna februarie pentru ca sunt la un pret convenabil iti recomand Turcia sau insulele caraibe superb si acolo

Răspuns utilizator avertizat