| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Salutare, TPU! Care ar fi cea mai bună, serioasă agenție de turism din Romania? Multumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu există un criteriu "seriozitate" dar iată topul

https://www.madalinmancila.ro/......ia-top-10/

| dannyel86 a răspuns:

Sunt si foarte serioase, dar si neserioase. Nu exista cea mai cea.
De exemplu, eu 2 ani de zile am fost pe litoral prin aceeasi agentie de turism din Iasi si nu am de gand sa schimb operatorul. Daca in 2020 mai ajung la mare, cel mai probabil tot acolo imi voi face rezervarile, pentru ca personalul este foarte amabil.
N-am dat nume, pentru ca nu vreau sa fac reclama.
Ideea e ca doar experientele personale ne pot face sa apreciem care e cea mai buna agentie pentru noi.
In mod clar, e necesar sa te informezi si sa te feresti de acele agentii care au o reputatie publica negativa. happy

| danbnz a răspuns:

Nu exista cea mai cea.
Orienteaza-te si tu dupa review-urile de pe net.