| D1aBl00 a întrebat:

am si eu o intrebare :
Cum sterg istoricul de la internet explorer 7?
Acolo sus unde dau, pe un buton mic si albastru imi arata istoricul, insa numai cu site-urile pe care le-am accesat dupa ce am aprins calc.
Care ma poate ajuta sa deskid istoricul cu site-urile accesate in luna asta? big grin
Primul care raspunde corect si rapid primeste funda.

Răspuns Câştigător
| lc13cm3 a răspuns:

Scrii alt+x si-l gasesti

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| D1aBl00 explică:

Nu gasesc butonul tools sad

| lc13cm3 a răspuns (pentru D1aBl00):

Scrii alt+x si-l gasesti

| alexandrina_3184 a răspuns:

Deci. Probabil mai mult te intereseaza cum se sterge istoricul:d. Sus acolo undeva este tools, intri acolo apoi in internet options, iar aproape de subsolul paginii iti apare clear history, adica sterge istoricul.Succes!