| Nokitochikushi a întrebat:

Salutare :d am o problema cu masina mea. un bmw e46 i-am bagat gazolina fara buna voie si imi merge masina in suturi gazolina s.a zterminat si am alimentat cu benzina. si tot asa imi procedeaza masina credeti ca e de la pompa de benzina sau bujii ceva :d multumec mult happy

1 răspuns:
| cflorin11 a răspuns:

Atentie la folosirea gazolinei arderile sunt diferite fata de bezina si veti avea depuneri masive de calamina pe scaune si supape. ma refer la scaunele de la chiuloasa