| B0dDy a întrebat:

Dau Funda!

Am o imprimanta hp f 380 si am cumparat un cartus nou ca acela nu mai functiona,

A mers acel cartus cateva luni si acum imi da eroare ( se aprinde beculetul rosu de la cartus) si imi zice ca nu am un cartus introdus in ea.

Ma ajuta cineva?
Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| AnonymousMm a răspuns:

Am patit si eu exact aceeasi poveste.Am inlocuit cartusul, a mers o vreme si apoi imi spunea sa introduc cartusul, desi el era in imprimanta. Am fost cu el la un service si dupa ce mi-au facut ei refill de 2 ori si nu a mers l-au desfacut si mi-au spus ca e ars, si iarasi am cumparat altul.Se mai intampla si astfel de lucruri. Ghinionsad
Sper ca ti-am fost de ajutor! Succeshappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am s eu un HP f 380 si ma chinui de o saptamana sa il reincarc si nu mergesad re 5 gauri una sus si inca 4 care sunt 2 cate 2 pe partea stanga si dreapta si nu stiu fiecare gaura pentru ce culoare esad va rog sa ama ajutat daca aveti vreo idee