| skirlex a întrebat:

Salutare, dau funda, vreau si eu un player bun de muzica pentru iphone cu bani sau fara nu conteaza happy

1 răspuns:
| MARYOEM9 a răspuns:

Cele mai bune 4 aplicatii de muzica ca alternativa la Apple Music. Funda!

Ecoute este un player muzical alternativ care filtrează în întreaga librărie iTunes, inclusiv în iTunes Match și în conținutul din librăria iCloud Music. Spre deosebire de alte aplicații third-party, Ecoute suportă numărătoare pieselor ascultate și reține și afișează ultima dată când pisele au fost ascultate.

SoundShare -este o aplicație de socializare ce oferă experiența ascultării muzicii prin liste de redare în colaborare. Vă creați un playlist favorit și apoi lasați ca orișicine să vadă această listă/liste și să se bucure de ea/ele. Puteți invita prieteni ca să devină colaboratori în lista/listele de piese, adăugând propriile lor piese listelor voastre.
Stezza este o alternativă grozavă care oferă o interfață ce necesită foarte puțină atenție comparat cu celelalte aplicații. Dispune de butoane foarte mari și o interfață îndrăzneață pe care vedeți tot ce vă interesează la o singură privire. Butoanele principale pentru play, pause, skip și shuffle pot fi accesate cu ușurință cu o singură mână, chiar și pe ecranul mare a lui iPhone 6/6s Plus. La fel ca Ecoute și Stezza oferă playlist-urile, albumele și melodiile direct din libraria iTunes și are capacitatea de a utiliza muzica din iCloud.

Musixmatch Lyrics Finder-Este oarecum uimitor faptul că Apple nu a integrat până în acest moment nici o metodă prin care să găsești rapid versurile pentru o piesă. Dacă vreți să faceți acest lucru, vă recomand cu tărie Musixmatch Lyrics Finder. Aceasta vă oferă versurile direct în aplicație și puteți chiar să activați un widget în Notification Center care să afișeze automat versurile pentru aproximativ orice piesă pe care o ascultați fie în Apple Music, fie prin Spotify sau prin YouTube.