| VladuCristianCo a întrebat:

Salutare! De unde pot face rost de fisa Apt pentru cursul de stivuitor? Multumesc!

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauti un cabinet de "medicina muncii". Poate fi chiar medicul tau de familie, daca este autorizat pentru medicina muncii. Nu toti medicii de familie pot da acea adeverinta, al meu de exemplu nu o poate elibera.
Cauta pe google 'cabinet medicina muncii' alaturi de numele orasului tau, si sigur vei gasi unde sa mergi.

| Dismally a răspuns:

Vorbeste cu doctorul de familie.

| Standt a răspuns:

De la medic. Dupa ce treci la consultatii pe la toti medicii indicati pe fisa aia care ti s-a dat.