| popescu400 a întrebat:

Salutare. De vreo saptamana contul meu de mess nu mai merge si nici pe mail nu pot intra deoarece imi cere raspunsul la intrebare.Conturl l-am facut cu cativa ani in urma si nu imi mai amintesc.
Partea nasoala e ca am pus un mail alternativ aleatoriu si nu il mai stiu nici pe el...
Care stiti cum se poate rezolva asta? Sau cu cine sa vorbesc pentru a putea refolosii contul... toti prietenii ii am in mess... si multi altii. Funda

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Daca ti l-au blocat inseamna ca a incercat cineva sa ti-l sparga. In mod normal dupa 24 de ore daca incerci cu parola corecta trebuie sa mearga. De asemenea daca bagi 5 parole gresite, consecutiv se blocheaza.
Daca ai uitat si alea, astepti si mai incerci...

| YoChriss a răspuns:

Salut! Daca nu ai pus nici un nr. de telefon nu se mai poate face nimic. Trebuia sa raspunzi cu intrebari adevarate nu cu taste apasate aiurea. Ca nu stiu cei de la yahoo care e matusa preferata a ta sau unchiul preferat etc.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

încearcă sa dai la am uitat parola.

| HrubanGustav a răspuns:

Am mai patit-o si eu si am cautat pe net..Si am gasit ceva care mi-a atras atentia unpik..Se spune ca daca nu intri pe cont timp de un timp(indelungat)se duce pe apa sambetei contul... Fundita?

| Elly_Claudya_1996 a răspuns:

Am patit si eu acelasi lucru...cel mai bine ar fi sa iti faci un nou cont si sa scrii pe facebook ca ai o noua adresa sa le spui prietenilor sa-ti dea add.Dar daca chiar vrei sa iti pastrezi contul asta cauta pe google informati. funda? big grin