| AL1 a întrebat:

Doresc sa achizitionez niste cash intr-un joc (8 ball pool) prin Google Play si as dori sa stiu cum se va face plata, prin facturare Orange sau trebuie sa ii dau cuiva? (imi cere mai multe date, in afara de numarul de telefon, ex: adresa, cod postal, adresa postala.). Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti face o achizitie din Magazinul Play al telefonului, cu plata pe factura Orange. Atunci cand achizitionezi aplicatia respectiva, iti apare posibilitatea de a selecta plata la factura, la metodele de plata.
O zi buna,
Orange helper

| TheShyOne a răspuns (pentru OrangeHelper):

Daca cineva a cumparat folosind aceasta metoda, pe factura Orange ce va aparea? Google Play? Fiecare joc/carte/etc cumparat? Sau doar ca este ceva suplimentar de platit?

2 răspunsuri:
| AL1 explică:

Nu sunt prea experimentat cu acest tip de achizitie si as dori un raspuns