| Yrynella a întrebat:

Salutare la toata lumea, am si o intrebare daca ma puteti ajuta, cu vreun sfat, am o vinataie pe git, ce-as putea face pentru a-mi trece mai repede? ofer funda pentru raspunsuri bune.

5 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Mai taie din ele, da-le dracu'

| ChristiaNNN a răspuns:

Stiu ca era un remediu mai "babesc": inmoi un pansament(fasa), un material textil in vin rosu si masezi peste zona vanata. Ceva mai "modern" gheata!

| AkaDotto a răspuns:

Date cu crema
sau cu fond de tenlaughing

| Manu_Vicentiu_1997 a răspuns:

Eu stiam de paine inmuiata in vin rosu! (metoda a zis-o bute la sport.ro)

| Manu_Vicentiu_1997 a răspuns:

Paine inmuiata in vin rosu(metoda e de la Bute a spus-o la sport.ro)