| anonim_4396 a întrebat:

Salutare membrii TPU. Am un laptop HP, si are probleme cu monitorul. Mai exact, cand il pornesc, laptop-ul porneste dar nu apare nici o imagine pe ecran. Acum cateva zile am descoperit ca daca apas putin mai tare in partea dreapta(langa touch pad), ecranul se aprinde. L-am dus la reparat dar domnu de acolo schimbase ventilatorul desii habar nu am ce legatura are.ca doar i-am zis ce problema are. Si normal, cand l-am luat.are aceeasi problema! Aveti idee ce as putea face sa mearga? E cineva care se descurca la asa ceva?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Incearca alt centru, este vorba de un contact imperfect cred.