| SidaN a întrebat:

Mi-am luat un router wireless Tp link cu doua antene.
Am internet de la rds.Am facut tot ce este de facut la instructiuni dar cand ajung aproape de sfarsit imi zici ca nu este nici o conexiune la interne. Intrebarea mea este imi trebuie si modem la routerul pe care l-am luat?

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Eu iti recomand sa procedezi astfel: apeleaza numarul de telefon al suportului tehnic de la Internet Service Provider-ului tau, si te va ajuta, si iti va oferi informatiile si pasii necesari configurarii conexiunii.