| Eedytso a întrebat:

Salutare, spuneti-mi si mie va rog este bine sa faci update de Bios? am un pc Packard Bell M5720 din 2009 si pe site lui are programelul pentru Update sa il fac? sau doar cand schimb vreo piesa?

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Sfatul meu e sa fii baiat cuminte happy daca nu stii nu intreba ca o sa ti-l busesti. uita-te si tu prin posturile de aici si vezi cati au reusit. cheama pe cineva care stie sa-ti faca update daca tii neaparathappy

| Eedytso explică (pentru eandopuncttk):

Pai stiu si eu mane ca am vazut cum se face pe net tutorial.

| eandopuncttk a răspuns (pentru Eedytso):

Daca tu crezi ca te descuri... eu doar ti-am dat un sfat ca nu tot timpul se intampla ca in tutoriale. daca doamne fereste iti da vreo eroare ce faci?
faci ce vrei

| Eedytso explică (pentru eandopuncttk):

Da asa e. pana mea il las asa.