| shogard86 a întrebat:

Stie careva vreun site de unde pot si eu sa downloadez un program care sa imi spune toate numele componentelor calculatorului meu happy (de exp: placa, video, placa de baza etc. )

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Everest e solutia pe care o cauti
http://www.softpedia.com/......tion.shtml
Chiar daca e cu utilizare limitata in timp, tot reusesti ca vezi in detaliu descrierea componentelor din calculatorul tau.

1 răspuns:
| megamix112 a răspuns:

CPU-ID,ai utilizare nelimitata si iti spune absolut tot.Din cate imi amintesc parca iti spune si temperatura la care ruleaza fiecare.Da un search pe google si descarca-l gratis.