| anonim_4396 a întrebat:

Am VMWare Player si nu am placa video in acest program. Imi puteti spune numele site-ului?

Răspuns Câştigător
| aalexei a răspuns:

In orice VM de la VMware este placa video virtuala (altfel nu vei vedea nimic pe ecran).

| PublicName330 a răspuns (pentru aalexei):

Imi zice la gta 5 no directx 10 or 11 video card

| aalexei a răspuns (pentru PublicName330):

Vrei sa joci gta5 pe virtual machine?

| PublicName330 a răspuns (pentru aalexei):

Da

| aalexei a răspuns (pentru PublicName330):

Nu e o idee buna. Virtual machine nu e destinata pentru jocuri video. Instaleaza gta5 direct in calculator.

| PublicName330 a răspuns (pentru aalexei):

Dar nu imi merge pentru 32 biti, am windows 8
Ma ajuti si pe mine cu sa fixez "This app can't run on this pc"?

| aalexei a răspuns (pentru PublicName330):

Fa un screenshot sa vad si eu ce faci tu acolo, si mai jos explica ce vrei sa faci

7 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ai pc antic!