| alex921 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul, cand il scot de la incarcat, imi merge mai greu la unele programe si jocuri, cum il bag din nou, imediat isi revine, instantaneu.Imi poate spune cineva care e cauza? e normal sa faca asa?

Răspuns Câştigător
| Piticlic98 a răspuns:

Salut!
Iti merge mai greu deoarece el incearca sa economiseaca energie pentru a functiona mai mult si de aceea cand il bagi din nou merge mai bine pentru ca nu mai economiseste energie.
Fundita?

2 răspunsuri:
| alex921 explică:

Am un Sony Vaio.Modelul E

| ElHuron a răspuns:

Poate fi de la baterie, ceva ce nu transmite destul curent unei componente. Zic sa duci bateria la un service prin apropiere.
In schimb, am obsevat ca laptopurile mai slabe ca si performante asa fac merg perfect cand sunt in priza, dar cand sunt pe baterie ruleaza mai greu.
Ar fi ideal daca ai putea sa-mi dai un mesaj privat cu modelul laptopului. Sper ca te-am ajutat!