| amme a întrebat:

Am si eu o problema, am avut pe laptop windows xp care acum a expirat, si nu mai pot intra in calculator, cand il deschid ma intreaba daca vreau sa activez windowsul si chiar daca apas 'da' tot nu merge, sa bag cd cu win nu pot pentru ca nu imi citeste cd-urile, si daca bag stickul nu imi apare nimic! Ştie cineva vreo medoda prin care sa pot intra in calculator chiar daca win a expirat? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FlorinExpertPc a răspuns:

Salut s-ar putea sa te ajut.Cand se incarca win. apasa continu F8 si dai la SafeMode si de acolo instaleaza win 7 ultimate daca nu ai cere de la un prieten si daca la win 7 iti apare tot asa downloadeaza RemoveWat.Nu merge RemoveWat pe win xp.

| amme explică (pentru FlorinExpertPc):

Mersi mult de tot pentru ajutor, am reusit sa intru in calculator!

1 răspuns: