| Overflame a întrebat:

Salutare TPU, as dori un soft/site cu care pot afla cam cat trafic are un domeniu web, dar domeniul nefiind domeniul meu, ci unul ales pur si simplu ca vreau sa ii aflu "capacitatile" big grin am gasit o multime de tampenii peste tot, dar toate imi cereau sa fiu eu proprietarul...nu stiu daca exista dar sper sa ma lamuriti.
DAU FUNDA LA CEL MAI POTRIVIT RASPUNS FARA NICI O INDOIALA! happy

4 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Ciao. Cam greu iti dau eu in scurt timp ceva interesat dar am un lapsus si va dura cateva minute sa caut este vorba de un program care iti zice pe ce loc este sitele respectiv populatie etc. ceao

| zahy a răspuns:

Sper ca te ajuta acest stie :
http://mostpopularwebsites.net

Am netu prost deschide o pagina simpla in 3 minute. Daca nu te ajuta si nu primesti un raspuns bun il caut diseara. Este cel mai cunoscut. De 4 ani nu l-am folosit

| Overflame explică (pentru zahy):

Siteul nu m-a ajutat prea mult, nu este prea util nici pentru siteuri deja construite, dar minteri pentru domenii happy

| zahy a răspuns (pentru Overflame):

Ok voi cauta acel site care il stiam eu, dar ma repet diseara il caut. Si nu te baza preamult pe raspunsul meu. Eu stiu ca ala e cel mai bun din lume. Iti ofera un toolbar care are poza ca logo un glob pamantesc.