| unu88 a întrebat:

Salutare TPU,cine stie cel mai scurt traseu spre Bucuresti,vreau sa ajung la aeroportul baneasa,sunt din Vaslui, cativa prieteni mi-au zis ca cel mai bine e spre Ploiesti, pe langa strada gratioasa e aeroportul, de acolo ma descurchappy. Multumesc! astept rasp

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cu trenul apoi ai conexiune din gara de nord cu un alt tren spre aeroport dar informeazate sa nu fie pentru otopeni ca am uitat unde merge (la ce aeroport).