Stefan
| Stefan a întrebat:

Cum pot sa ajung cu autoturismul la aeroportul din municipiul BACAU, trebuie sa astept niste prieteni din Italia, eu fiind de la Vaslui?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Te urci in bip-bip si pornesti. Mergi spre Bacau - o poti lua prin Iasi iar de la intrarea in Bacau ai indicatoare spre aeroport. Trebuie sa te tii dupa indicatoare. Mult succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cel mai bun, îți trebuie un GPS.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi spre iasi dupa trg frumos faci spre roman ajungi la gara roman faci dreapta varianta si vezi indicatoare spre bacau la intrare bacau sunt indicatoare spre aeroport