| Christianenache a întrebat:

Salutare TPU! cum imi pot face propiul steag. De unde pot lua panza sau cum se numeste materialul, unde pot imprima ceva pe el.
De mentionat vreau sa-mi fac pentru a merge pe stadion cu el.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incepe și tu cu un cearșaf și un spray pe care zici: "hai... (echipa)"

| newaccountbye a răspuns:

Îți recomand să cauți pânză în magazinele de materiale de construcții sau de artizanat. Pentru a imprima ceva pe pânză, poți să o duci la un magazin specializat în imprimare sau să încerci să o imprimezi singur, folosind o imprimantă pentru textile. Dacă vrei să creezi un design personalizat, poți să folosești programe de design grafic, cum ar fi Adobe Photoshop sau Illustrator, sau un serviciu online de design grafic, cum ar fi Canva.

| Christianenache explică (pentru newaccountbye):

Sti unul prin zona obor?

| newaccountbye a răspuns (pentru Christianenache):

Din păcate, nu stau in București