| TheDarkVampire a întrebat:

Imi spuneti si mie un program de convertit fisiere video? Am avut eu unul mai demult si era bun, parca se numea "Ultimate Video Converter" sau ceva de genul din cate imi amintesc. As vrea sa imi spuneti numele fisierului acela care l-am avut, daca e in altfel sau asa, sau sa imi spuneti alt program la fel de folositor si bun de convertit fisiere video.
P.S: Dau FUNDA daca ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Any Video Converter.Il gasesti pe Google.

| TheDarkVampire explică (pentru darrio2007):

Si imi poti da si LICENTA la acest program? adica NAME and CODE!

4 răspunsuri:
| TheDarkVampire explică:

Ma, pana la urma ce program e mai bun din toate astea 3?

| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si descarca Format Factory
E gratis si e f.bun.
http://www.pcfreetime.com/