| TheTimeKiller a întrebat:

Imi vine greu sa citesc carti de ecranul tabletei/pc-ului. Imi amintec ca verisoara mea isi facuse la xerox in clasa a 11-a cartile pentru scoala. Cam cat m-ar costa sa fac la xerox o carte de 230 de pagini(fata-verso)?

Răspuns Câştigător
| McO a răspuns:

Dacă sunt 230 de pagini și le vrei față-verso, atunci vor fi aproximativ 115 foi. O foaie xerox față-verso costă aproximativ 15 bani.

115 foi x 15 bani = 1725 de bani, adică 17 lei și 25 de bani.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cred ca vreo 40 de lei.

| StefanicaAna a răspuns:

120-130 lei cam asa

| cosminelu1234 a răspuns:

Cat costa o pagina?

| curiosul636 a răspuns:

Normal ar fi la jumate de pret plus inca o parte mica deci in jur de 130 lei.