| Stancu_Silvy_2000 a întrebat:

Știți careva de ce de la noua actualizare la Facebook daca fac un live se vede in reluare. De ce?
Folosesc Huawei p9 lite 2016.

4 răspunsuri:
| MajorKing a răspuns:

Poate nu ai putere la net dustul de mare sau ai multe aplicații deschise și rulează greu softu, dar dacă te pricepi puțin la telefoane si it intri putin pe google și ii dai down grade la Facebook adică instalezi o versiune mai veche sau cel mai simplu schimbi telefonul eu am p9 2017 merge strună pentru bani care i-am dat pe el

| Stancu_Silvy_2000 explică (pentru MajorKing):

Ai dreptetate in versiunea veche. La versiunea Facebook 1.40 merge live-ul bine, dar la noua actualizare sta foarte prost.

| Stancu_Silvy_2000 explică:

Ai dreptate. Versiunea cea noua este de vina. Am descărcat versiune veche Facebook 1.40 și merge bine live.ul! Nu știu ce tot fac ăștia de la Facebook... Noua versiune nu merge deloc bine.

| MajorKing a răspuns (pentru Stancu_Silvy_2000):

Eu mereu stau la versiunea veche si nu dau niciodată up date la Facebook doar la mess