| lucianciuchi a întrebat:

Salutare tuturor am si eu o problema cu google chrome... cand vreau sa dau play la un film online... imi zice ca filmu nu a fost pus inca dar de fapt este pus filmu din ce motiv si cum pot fixa aceasta problema?

3 răspunsuri:
| AverageIAlex a răspuns:

Daca postezi exact ce scrie, te-as putea ajuta.

| RochEq a răspuns:

Asa am patit si eu se ma intampla sa mai fie cate un bug la downlad cand downloadezi chrome insa reinstaleazal si daca face asa ia-l din nou downlaodeazal sa nu se downloadeze cu tot cu acea bresa in sistem sau bug

| lucianciuchi explică:

Alex imi scrie ''' THE VIDEO WAS NOT UPLOADED YET '' asta imi scrie