| Mariusica369 a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu un DVD-RW care este SATA. Problema mea este ca PC-ul meu nu are slot pe placa de baza pentru SATA, decat pentru IDE. Intrebarea mea este daca exista vreo modalitate sa cuplez vreun adaptor cv pentru SATA la cablul IDE sau orice alta modalitate pentru a monta aparatul.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Jameson a răspuns:

Poti incerca asa ceva dar nu stiu ce sa zic de calitatea acestor convertoare
http://www.shopmania.ro/......ta-9582754
O posibilitate daca mai vrei o unitate opica e sa iti cumperi un dvd-rw extern.
funda?