| Poede_Bogdan_1995 a întrebat:

Salutare tuturor, ma chinui de cateva zile ma chinui sa resetez parola la 2 conturi de yahoo si oricee parola as pune, cuu litere, semne litere mari, cifre imi da intr-una aceeasi eroare : Your password is weak. Please choose a stronger password. Este vreun bug ceva de la yahoo, pe yahoo it am schimbat parola..pe asta.com nu merge absolut deloc, si nici nu pot accesa conturile...

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune parola cu caractere mai diferite.Gen:@@** meIArXz@*

| YoChriss a răspuns:

Salut! Mai bine nu ai mai intra pe yahoo pentru ca are virusi, si iti va afecta pc-ul.