| OvyBluRay a întrebat:

Salutare tuturor ma numesc viorel si de saptamana care vine ma apuc de sala am aproape 16 ani am 1.78 si 87kg de cand am am gasit acest forum nimeni nu a vrut sa ma ajute asa ca va cer iar ajutorul vostru pentru un program bine pus la punc pentru incepator si o alimentatie buna as fi recunoscator daca ma ajutati.

5 răspunsuri:
| Joker1958 a răspuns:

Pai pentru inceput ia.o usor si fa toate grupele de muschi. de ex luni faci brate si piept, marti abdomen spate, miercuri picioare sau cum vrei tu sa faci. baga mult lapte cae bun la febra musculara si mananca cat mai bine si inainte sa pleci mananca ceva, multe proteine (din alimente) carne multa, eu cam asa am facut si dupa 2 luni se cunoastewinking

| OvyBluRay explică (pentru Joker1958):

Ok, da-mi add ovyblue te rog eu mult sa vb mai detaliat daca vrei sa ma ajuti

| Cosmin86 a răspuns (pentru OvyBluRay):

Hai ca-ti dau eu add

| Cosmin86 a răspuns (pentru OvyBluRay):

Pana atunci, uite 2 programe de-ale mele detaliate, cu ambele am avut rezultate bune :

http://www.culturism.ro/forum/jurnal-personal/jurnal-cosmin-0001.html

| OvyBluRay explică (pentru Cosmin86):

Ce id ai