Întrebare recomandată | Florin_Matei_1989 a întrebat:

Salutare tuturor! Ma puteti ajuta cu ceva informatii, sau idei, legate de transportul a doi caini din Romania, in Anglia? Am gasit cateva firme in domeniu, pe net, dar...te cam jupoaie de bani...
Multumesc mult pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| Andrei1400 a răspuns:

Te va rupe la bani dar ori faci un act de transport ori cauti oameni care te trec granita si duci cainii ori meri cu avionu

| bogdy23 a răspuns:

Pai nu stiu sincer de firme specializate in transportul de animale si sa fie si iefitne. Cumperi 2 custi te intelegi cu soferul unei dube sa se mai uite din cand in cand la ei si ii transporti 100-200 de euro.Depinde cat tii la caini